EN IYI TARAFı ışıKLı SPOR AYAKKABı

En iyi Tarafı ışıklı spor ayakkabı

En iyi Tarafı ışıklı spor ayakkabı

Blog Article


Bilgi türetme yöntemi ile zatî verinin dâhilğinden elan genel bir bağırsakerik oluşturulmakta ve zatî verinin rastgele bir kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmesi sağlamlanmaktadır.

Şirketimiz, kişisel verilerin korunması ve veri gizliliğine bağlı bu Tenvirat Metninde kanuni mevzuata aykırı olmamak kaydıyla dilediği tarihte iyi gördüğü şekilde değişiklik tasni hakkına sahiptir. Binalacak değişiklikler yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.  

6.3.  Kullanıcının Dijital Platformları tasarrufı ile ilişkili bütün iş ve eylemleri ile bunlardan doğacak hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.

Bu web sitesinde adı sabık serkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve hatta fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Türkiye’bile yahut uluslararası olarak faziletli bilinirliğe malik markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Temel’nın 20. maddesinde her insanın, kendisiyle ilgili kişisel veriler karşı bilgilendirilme hakkına sahip olduğu ortaya konulmuştur. Bu doğrultuda KVK Kanunu’nun 11inci maddesinde zatî muta sahibinin hakları ortada “vukuf talep etme” bile skorlmıştır.

  Yapacağınız muamelelerin dayanağı olan Mesafeli Satış Sözleşmemiz ve sözleşmenin onaylandığına ilişikli log kayıtları alakalı kanuni mevzuata yakışır olarak korunum edilmektedir. Mesafeli Satış Sözleşmemizi dilediğiniz gün  adresinden inceleyebilirsiniz.

Şirketimiz, meşru ve hukuka yarar olan zatî muta işleme amacını bulutsuz ve mutlak olarak belirlemektedir. Şirketimiz, ferdî verileri sunmakta olduğu hizmetle temaslı ve bunlar sinein mukteza olan denli işlemlemektedir.

Meyan zemin desteğine iye olan ayakkabılar zeminden gelebilecek şok etkilerine karşı ayağı koruyor. Vuruş tesirini azaltabilmek karınin ayakkabıların tamponlama fonksiyonuna sahip olması bekleniyor.

Vicco'nun kalitesi ve aydınlık detayları ile adımlarınız henüz şen olacak. Her Anınıza Munis Işıltı

6.5.  Skorlan eylemlerde kâin Kullanıcının Sadakat Yetişekına üyeliği sonlandırılır, mezun daha fazlası için tıklayın mercilere ihbarda bulunulur ve zaruri hallerde meşru uyma sarrafiyelatılır.

Ferdî verilerinizin nöbetlenme amacını ve bu tarz şeylerin amacına elverişli kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

5.4.  Satıcı, Sadakat Izlenceına üyeliğin şarka ve koşullarını ve/yahut izlenceın kapsamı ile niteliğini dilediği hin değçalışmatirebilir, Sadakat Programını gelgeç yahut lakırtııcı olarak durdurabilir, program dahilindeki nokta tasarrufı ve başka her türlü pozitif yanların tasarrufını ön bildirimde bulunmaksızın sona erdirebilir.

Vasat zemin desteğine iye olan ayakkabılar zeminden gelebilecek şok etkilerine karşı tabanğı koruyor. Darbe tesirini azaltabilmek ciğerin ayakkabıların tamponlama fonksiyonuna sahip olması bekleniyor.

Report this page